S návštěvou kožního lékaře byste neměli otálet v případě, že na kůži pozorujete počínající přeměnu znamének. Právě melanom je nejzhoubnější kožní nádor, proto je nutné vyhledat lékaře, pokud se pigmentové znaménko změní – začne mít nepravidelné okraje, vystoupne nad ostatní kůži, krvácí nebo svědí. Stále mnoho lidí si bohužel myslí, že pigmentová znaménka není nutné nijak sledovat, a naopak změny na jejich povrchu považují za dobré znamení toho, že se s nimi organismus umí sám vypořádat. To je ale velký omyl. Čím později je melanom odhalen, tím obtížnější je jeho léčba a šance na uzdravení klesá.

 

Preventivní vyšetření kůže je možné absolvovat i častěji. Odborníci doporučují navštívit dermatologa jednou ročně. Na vyšetření není potřeba se nijak připravovat.

 Nicméně preventivní péče poskytnutá dermatologem není službou hrazenou z veřejného zdravotního pojištění. 

Pojišťovny 111, 207, 211, 213 však svým klientům hradí 500 Kč , pojišťovna 201 400 Kč za vyšetření znamének dermatoskopem na základě vydaného dokladu v naši ambulanci.

 

Viscoderm Pearls akce - balení 250 Kč

Speciální multifunkční doplněk stravy Viscoderm Pearls na bázi hydrolyzovaného kolagenu, pycnogelu a koenzymu Q10 je vhodný pro znovunastolení rovnováhy ve funkčních vlastnostech kůže a k opětovnému navrácení tonicity, pružnosti a hydratace pokožky.

Vlastnosti a účinky:

  • vhodný pro znovunastolení rovnováhy ve funkčních vlastnostech kůže

  • k opětovnému navrácení tonicity, pružnosti a hydratace pokožky

  • prevence vzniku či prohlubování vrásek

  • měkké kapsle určené k perorálnímu použití

  • poskytuje dlouhodobou a účinnou podporu citlivých struktur jako pokožka, klouby a kardiovaskulární tkáně

Kombinuje dva typy látek:

  1. zahrnuje všechny přirozené součásti naší pokožky, jako kyselina hyaluronová, kolagen a glukozamin. Právě tyto látky se s přibývajicím věkem vyplavují z pleti a způsobují vznik vrásek

  2. obsahuje i látky, které chrání před volnými radikály (volné radikály urychlují proces stárnutí). Viscoderm obsahuje jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů PYCNOGENOLU, který se získává z přímořské francouzské borovice

 

 

 

Páteční ambulance pouze na objednání.

 

 

 777 874 051

 

 

mar.ti.na@email.cz ( nepoužívejte pro objednání)

 

 

 

 

 

 

Ambulance estetické dermatologie v Mikulově , Komenského 1

( v ambulanci revmatologie, vchod C ze dvora).  

tel. 702 769 980

termín - 9. 12. 2023 ,vždy od 9 hod. 

( sobota), pouze na objednání

 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
Vzhledem k časové náročnosti při kosmetickém ošetření je požadována záloha ve výši 1000 Kč ( v hotovosti nebo na účet minim. 3 pracovní dny před termínem ošetření),  která není vratná v případě zrušení termínu méně než 3 pracovní dny před dobou ošetření, nebo při nedostavení se k ošetření. 
Jinak se záloha odečítá z ceny ošetření. 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

MUDr. Martina Krejčířová

Díky dlouhodobé praxi, vám mohu nabídnout prvotřídní služby s garancí pozitivních výsledků. Spolupracuji s většinou zdravotních pojišťoven. Používám výrobky předních farmaceutických firem. Pro vás je tak zaručen vysoký standard v rámci odvedené práce.