5. 4. 2024 dovolená

 

Preventivní vyšetření znamének dermatoskopem je možné absolvovat častěji, ale odborníci doporučují navštívit dermatologa jednou ročně. Na vyšetření není potřeba se nijak připravovat.

 Nicméně preventivní péče - dermatoskopické vyšetření znamének poskytnutá dermatologem není službou hrazenou z veřejného zdravotního pojištění. 

Pojišťovny 111, 207, 211, 213 však svým klientům hradí 500 Kč , pojišťovna 201 400 Kč za vyšetření znamének dermatoskopem na základě vydaného dokladu v naši ambulanci.

 

 

 

 

 

Páteční ambulance pouze na objednání.

 

 

 777 874 051

 

 

mar.ti.na@email.cz ( nepoužívejte pro objednání)

 

 

 

 

 

 

Ambulance estetické dermatologie v Mikulově , Komenského 1

( v ambulanci revmatologie, vchod C ze dvora).  

tel. 702 769 980

termín - 2. 3. 2024 ,vždy od 9 hod. 

( sobota), pouze na objednání

 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
Vzhledem k časové náročnosti při kosmetickém ošetření je požadována záloha ve výši 1000 Kč ( v hotovosti nebo na účet minim. 3 pracovní dny před termínem ošetření),  která není vratná v případě zrušení termínu méně než 3 pracovní dny před dobou ošetření, nebo při nedostavení se k ošetření. 
Jinak se záloha odečítá z ceny ošetření. 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

MUDr. Martina Krejčířová

Díky dlouhodobé praxi, vám mohu nabídnout prvotřídní služby s garancí pozitivních výsledků. Spolupracuji s většinou zdravotních pojišťoven. Používám výrobky předních farmaceutických firem. Pro vás je tak zaručen vysoký standard v rámci odvedené práce.